Oferta

Trawnik z rolki można wykonać samodzielnie, ale aby mieć pewność, że trawa będzie ułożona poprawnie, bez szpar i poprawnie ukorzeni się w ciągu kilku dni, warto powierzyć układanie trawy z rolki doświadczonym profesjonalistom.

Poza sprzedażą i dostarczeniem rolek pod wskazany adres oferujemy szereg usług zw. z wykonaniem trawnika z gotowej darni:

1. przygotowanie terenu pod trawnik (odchwaszczanie podłoża, niwelacja terenu, nawiezienie i rozplantowanie ziemi urodzajnej)
2. instalacja systemu nawadniającego pod trawnik z rolki
3. ułożenie siatki przeciw kretom
4. pielęgnacja trawnika z rolki po jego ułożeniu (koszenie, nawożenie, aeracja i wertykulacja)

Nasze usługi gwarantują, że Twój trawnik nadaje się do pełnego użytkowania już po kilku dniach!

Wykonanie trawnika rolowanego nie jest skomplikowane. Ważne, aby zachować kilka podstawowych zasad:

– układanie najlepiej rozpocząć od linii prostej występującej w ogrodzie np. wzdłuż podjazdu, granicy działki lub budynku,
– rolki darni rozwijamy jedną za drugą starając się, by każdy kolejny rząd był przesunięty względem sąsiedniego o 1/2 długości odcinka,
– należy skrupulatnie dociskać rolkę do ziemi, a kolejne pasy trawy dociskać jeden do drugiego,
– na skarpach darń można przymocować za pomocą kołków (od 1-3 szt/m2 w zależności od nachylenia terenu),
– po wykonaniu trawnika obficie podlewać, aby trawa zakorzeniła się w podłożu, na którym została położona (zakorzenienie przy regularnym podlewaniu następuje po ok. 5 dniach)

Zakładanie (lub potocznie układanie) trawnika z rolki oferujemy w miastach:  Warszawa, Piaseczno, Góra Kalwaria, Konstancin, Nadarzyn, Marki, Otwock, Pruszków, Piastów, Józefów, Legionowo, Wesoła, Rembertów.